Lektoři školy Confucius jsou tu pro Vás od roku 2010, jen tým vzrostl z původních čtyř členů na dvacet a neustále se zvětšuje. Neučí totiž jen v sídle školy, ale věnují se také individuálním klientům po Skype či v domácnostech, dochází do firem. Vždy se snažíme přizpůsobit se potřebám každého studenta a to v rámci otvíracích hodin (od pondělí do pátku 8.00 - 21.00) nebo samozřejmě mimo ně o víkendech či ránech/večerech. Náš tým pracuje s mnoho materiály, které jsou volně k zapůjčení v prostorách školy.

 

Ed Miller

Lektor angličtiny a dozor u písemných zkoušek LanguageCert

My name is Ed Miller and I am a native of the United States. I possess a bachelor of science degree in Information Technology and the CertTESOL accredited by Trinity College. Prior to moving to Prague, I worked in IT for various multi-billion dollar industries in Las Vegas, Nevada. I also spent two years helping new immigrants to the United States learn English and American culture in their pursuit of citizenship, and now share my passion for the English language with students in Prague. My role with LanguageCert is to secure the integrity of the language examination, and ensure that all candidates have an equal opportunity to demonstrate their abilities.

 

 

 

Luis Palacios

Luis Palacios

Jmenuji se Luis Palacios a jsem z Ekvádoru. Žiju v Čechách již 30 let. Dostatečná doba abych si osvojil češtinu jako svůj druhý mateřský jazyk. Mám rád přírodu a krásné bydlení za Prahou. Učím španělštinu od roku 2001 a myslím si že, jazyk, by se měl člověk učit spíš prakticky. V mých hodinách vystřídám konverzaci, poslechové a gramatické cvičení. Rád improvizuji. Učte se se mnou, a španělština nebude pro Vás španělská vesnice.

Buenos días, me llamo Luis Palacios y soy ecuatoriano. Vivo en la República Checa ya 30 años. Tiempo suficiente para hacer del checo mi segunda lengua materna. Doy clases desde el año 2001 y pienso que el hombre debería aprender lenguas de forma más práctica. En mis clases intercambio la conversación con ejercicios de audio y gramática. Me gusta improvisar. Vengan a aprender español conmigo y les aseguro que el español para Uds. "será pan comido".

JODI MILLER

Lektorka angličtiny a dozor u písemných zkoušek LanguageCert

My name is Jodi Miller and I am an American. I hold both a bachelor’s degree in education and the Trinity CertTESOL. Prior to moving to the Czech Republic, I spent over 20 years working in finance and contracts for some of the largest corporations in the United States. I rediscovered my passion for teaching while helping immigrants learn basic language and culture skills in Las Vegas, Nevada, and I’m extremely excited to be teaching English in Prague! My role with LanguageCert is to secure the integrity of the language examination, and ensure that all candidates have an equal opportunity to demonstrate their abilities.

 

 

 

Sarah Caré

Sarah Caré

Hello! Bonjour ! ¡Hola!
My name is Sarah Caré, and I am a French and Spanish teacher here at Confucius. I am a native French speaker and I speak fluently Spanish and English.
Last year I was in Spain; I came to Prague a month ago, and I really love this city! My Czech is slowly improving!
I always try to make my classes interesting and useful, because I keep bad memories of some boring classes I had as a student, and my last wish would be to reproduce them!
I love reading (in original language, when possible!) and playing the flute.

Si vous voulez améliorer votre français, o si queréis aprender español conmigo, I hope we will have a good time together!
See you soon!

Kamila Matějková

V jazykové škole Confucius pracuji jako Office Manager a zároveň dohlížím na hladký průběh jazykových zkoušek LanguageCert.

Jsem studentka VŠ ekonomického zaměření a tato práce je pro mě velmi inspirativní, jelikož se pohybuji v týmu schopných spolupracovníků a lektorů, kteří dělají svou práci dobře a s nadšením. Ve volném čase ráda cestuji, poznávám nové kultury, a k tomu cizí jazyky prostě patří. Baví mě být součástí toho, jak lektoři posouvají hranice Vašich znalostí.

 

Camelia Raduta

Camelia Raduta

Hello! I am Camelia Raduta from Bucharest, Romania. I have been teaching English for 11 years.

I enjoy being a teacher as I get to meet many people. I can hardly wait to meet every one of you.

Linda Jurcikova

Linda Jurčíková

Manažerka anglické sekce a senior lektorka angličtiny

Jsem manažerkou anglického oddělení jazykové školy Confucius. Starám se jak o spokojenost lektorů, tak studentů. Angličtinu zde také vyučuji. U studentů jsem oblíbená zejména pro svou trpělivost, schopnost udržet angličtinu coby úřední jazyk mých hodin, ať se děje, co se děje, a proměnit se v herce, když je potřeba. V roce 2018 se moje pracovní pole působnosti rozšíří  o roli „Interlocutor“, tedy zkoušející v rámci ústních mezinárodních jazykových zkoušek LanguageCert.

Angličtinu učím od roku 2003. Tehdy jsem se po třech letech vrátila do rodné země. Příležitostně se věnuji překladům a tlumočení.

 

 

Hana Smékalová

Hana Smékalová

Učím němčinu již od skončení vysokoškolského studia a po r. 1989 jsem se zaměřila na pomaturitní studium, zejména na přípravu k jazykovým zkouškám. Sedmnáct let jsem učila na Střední škole informačních technologii v Brně. Součástí výuky byla organizace dlouhodobých výměnných pobytů žáků se školami ve Würzburgu a Salzgitteru v Německu, při nich jsem žáky doprovázela, a proto jsem byla každý rok minimálně 2 měsíce v Německu. Od roku 2011 učím v jazykových kurzech a individuální lekce v Praze. Pro Confucius učím od roku 2013.

Mimo jazyky jsou moje koníčky např. cestování, zahrada a chalupa.

Lucie Kolářová

Lucie Kolářová

Jsem zakladatelkou jazykové školy Confucius. Jsem nejen ředitelkou, ale i lektorkou angličtiny s 16 letou zkušeností ve výuce.

Ve volném čase se věnuji svým dvěma pejskům a za chvíli mě čeká zkouška z letecké angličtiny.

Susanna H. Wagnerová

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu univerzity La Sapienza v Římě. V roce 2009 jsem se odstěhovala do Prahy a začala učit italštinu. Mým rodným jazykem je italština, dále ovládám dobře češtinu.

Jsem schopná vyučovat italskou gramatiku i konverzaci - na bázi češtiny, všechny stupně pokročilosti, od začátečníků po pokročilé. Výuku směřuji k praktickému využití italštiny a k odbourání komunikačního ostychu. Pedagogickou zkušenost a kvalifikaci jsem získala po letech vyučování italštiny v Praze.

Eva Eliášová

Eva Eliášová

Výuce angličtiny jsem se začala věnovat ještě během studia na univerzitě (studovala jsem Anglický jazyk a kulturu, pak Anglistiku a amerikanistiku). Když jsem nastoupila na doktorandské studium Anglické a americké literatury v roce 2010, začala jsem pracovat pro jazykovou školu Confucius jako lektorka anglického jazyka a přiležitostná překladatelka. Od té doby působím v Confuciu, jelikož učení a předávaní vědomostí mě nesmírně baví. Kromě jazyků mě zajímá esoterika a hermetické nauky.